Virtuvėlės, indai, įrankiai

Nuostabi ir spalvinga tikros skalbimo mašinos kopija. Kiekvienas vaikas mokysis tvarkos ir švaros su veikiančia, garsus skleidžiančia skalbykle. Žaislas labai realistiškas, turi įjungimo, išjungimo mygtuką, temperatūros reguliavimą, atidaromas duris, kabyklą drabužiams, beisukantį būgną. Veikiant girdimi skalbimo garsai.

€15.55 €16.21

Puikus edukacinis žaidimas pirk - parduok ir lavink vaiko pažinimą su apsipirkimu, pinigų verte. Žaisdamas vaikas su šiuo žaislu sugebės suprasti apsipirkimo principus, pinigų vertę lengvu ir įdomiu būdu.

€34.18 €41.34

Žavus ir detalus maišytuvas padės jauniesiems kulinarams ruošti patiekalus, maišyti tešlą, padažą ar glaistą! Žaislas skleidžia veikimo garsą, turi besisukančius plakiklius. Žaislas valdomas trimis, ant korpuso esančiais mygtukais, gali būti rankinis arba naudojamas su stovu, komplekte išimamas dubenėlis. Žaislui veikiant šviečia lemputė.

€13.38

Žavus komplektas, skirtas kiekvienam vaikui, norinčiam padėti virtuvėje, turi viską ko reikia jaunajam šefui tvarkytis virtuvėje ir gaminti maistą.

€14.85 €16.22

Žaismingas ir kokybiškas žaislas, kurio komplekte rasite ne tik „veikiančią“ viryklę bet ir orkaitę bei puodų komplektą. Viryklė imituoja veikimą - šviečia degimą imituojančios švieselės, skleidžiamas virimo garsas. Orkaitė turi papildomą šviesos ir kepimo garso funkciją. Pagaminta iš spalvingo, kokybiško plastiko.

€15.91 €18.92

Nuostabus komplektas tikram virtuvės šeiminikui Čia rasite ir būtiniausią virtuvės įrangą ir talpias spinteles. Su šia virtuve kiekvienas šefas pasijaus tarsi iš tikro gamintų kadangi joje gausu šviesos ir garso efektų imituojančių tikrą buitinę techniką bei iš tikro veikiančią kriauklę.

Nuo €37.99 €40.53

Saugus ir tikrą imituojantis dulkių siurblys vaikams - tai būtent tas žaislas, kurio trokšta kiekvienas, tėveliams vis skubantis padėti šaunuolis. Siurblys yra itin detalus, spalvingas ir žavus.

€28.77

Labai gražus ir mielas, miniatiūrinis arbatos servizo rinkinys iš tikros keramikos! Spalvingas rinkinukas imituoja tikrą, o kokybiška ir patvari medžiaga suteikia realistiškumo.

€12.01

Šis didelis, kokybiškas ir spalvingas plastikinis vežimėlis puikiai tiks apsipirkti mėgstantiems ir tėveliams padėti norintiems vaikams. Jame rasite ir itin realistiškų pirkinių imitacijų.

€21.58

Jūsų vaikas nuo šiol galės stipriai atsinaujinti savo arbatos vakarėlius su meškučiais ir lėlėmis! Nuo šiol arbatos servizą naudosite ne tik arbatos gėrimui bet jį prieš tai pasipuošite taip, kaip patys norėsite. Žaislas skatina kūrybiškumą, lavina vaizduotę.

€12.14

Pasigaminkite svajonių pyragą ir nustebinkite visus svečius savo kūrybiškumu. Rinkinys suteikia galimybę pasigaminti vis kitokį tortą priklausomai nuo progos.

€15.57 €16.90

Nuostabus, spalvingas ir detalus parduotuvės komplektas padės išsirinkti norimus produktus, susidėti juos krepšelį ir atsiskaityti tikru, veikiančiu kasos aparatu. Kasos aparatas ypač detalus, pagamintas iš kokybiško plastiko su guminiais mygtukais.

€23.74

Labai žavingas ir spalvingas rinkinys leis pasijausti tikra kambarių tvarkytoja ar namų šeimininke. Aukštos kokybės vežimėlyje rasite viską, ko prireiks švariai ir kruopščiai sutvarkyti bet kokią netvarką!

€25.19 €29.43

Ieškote puikaus rinkinio su daugybe technikos vaikams? Šiame rinkinyje rasite viską ko reikia visiems namų apyvokos darbams atlikti - nuo siuvimo mašinos iki skrudintuvo!

€17.80 €19.43

Ypač žavi, spalvinga ir realistiška mikrobangų krosnelė patiks kiekvienam, jaunąjam kulinarui. Čia, kaip ir tikroje atsidaro durelės, viduje rasite kepto viščiuko imitaciją. Viduje yra apšvietimas, besisukanti lėkštutė įjungus žaislą.

€7.07

Gražus mergaitiškas virtuvės komplektas, kurį sudaro prijuostė, pirštinės, įrankiai ir indai, reikalingi maistui gaminti.

€13.29 €15.96

Jame gausu funkcijų - svarstyklės, veikiantis skaičiuotuvas, kodų skaitytuvas ir net kasininko mikrofonas. Visi įrenginiai veikia, imituoja veikimą šviesos ir garso efektais.

€24.93 €25.58

Žavus ir žaismingas virtuvinių įtaisų ir įrangos komplektas, kuriame rasite viską, ko gali prireikti greitam bei smagiam maisto gaminimui. Komplektas spalvingas, pagamintas iš kokybiško plastiko, kiekvienas įrenginys turi šviesos, garso bei veikimo imitacijos efektų!

€22.28 €24.50

Nuostabi, labai aukštos kokybės, pilnai medinė virtuvėlė pradžiugins kiekvieną. Atsidaro orkaitės durelės, visi elementai imituoja tikrus ir atrodo ypač realistiškai.

€54.26 €60.99

Nuostabus, žavingas ir spalvingas virtuvėlės rinkinys. Ši virtuvėlė patiks visiems, jauniesiems šefams. Čia rasite daug garso bei šviesų efektų, veikiančią kriauklę iš kurios čiaupo bėga vanduo, skleidžiančius garus puodus bei šaldytuvą. Komplekte gausu papildomų priedų - maisto, puodelių, įrankių, indų ir kitų žaismingų elementų!

€25.95 €36.80

Nuostabus ir ypač gausus komplektas - šioje dailioje ir detalioje virtuvėje rasite gausybę spalvingų priedų. Kaitlentės imituoja veikimą šviesos ir garso efektais, kai kurios daržovės ir vaisiai gali būti „perpjauti“ dalimis.

PASTABA: Lietuvos sandėlyje turime tik rožinę spalvą, kurią pristatysime per 0-2 darbo dienas. Mėlynos spalvos pristatymas 3-5 darbo dienos.

€35.87 €40.32

Pjaustymas, maišymas, kepimas yra tiek pat įdomus kiek ir yra pavojingi mažiesiems. Todėl geras sprendimas yra turėti saugią virtuvę skirtą vaikams, kurios pagalba jis galės paruošti vakarienę lėlėms ir meškiukams :)

Nuo €48.65 €60.99

Didžiulė, kokybiška, spalvinga ir medinė virtuvėle siekia net 112 x 31 x 102 cm! Labai kruopšiai pagaminta, detali, turinti daug įvairių, realistiškų elementų!

€92.03

Labai žavingas ir spalvingas rinkinys leis pasijausti tikra kambarių tvarkytoja ar namų šeimininke. Aukštos kokybės vežimėlyje rasite viską, ko prireiks švariai ir kruopščiai sutvarkyti bet kokią netvarką! Puikus rinkinys visiems vaikams, norintiems padėti tėveliams tvarkytis!

€30.43

Vienas svarbiausių kambarių - virtuvė, juk čia galime pasigaminti nuostabius, nepakartojamo skonio maisto šedevrus. Lygiai taip pat virtuvės reikia ir jūsų mažųjų atžalų lėlytėms.

Nuo €22.81 €32.16
Ypač gausus ir didelis prekybos centro prekystalio komplektas tiks vienam ar keliems vaikams. Žaiski..
€39.33

Ypač gausiame komplekte esančiai įrangai nereikia elementų - čia rasite viską nuo šukų ir plaukų džiovintuvo iki nagų lako ar lūpų dažų! Atidarykite mažųjų svajotojų grožio saloną.

€18.85

Virdulys yra būtinas atributas kiekvienoje virtuvėje, jis puikiai tiks gaminant maistą namuose, ruošiant arbatą ir kavą.

€10.83 €14.18

Šis žaislas patiks visiems vaikams, kurie mėgsta stebėti savo tėvus virtuvėje.

€14.69 €16.13

Krepšys pagamintas iš lankstaus plastiko, turi dvi patogias rankenas ir ažūrinę konstrukciją. 

€15.41 €15.78

Jaunojo virėjo komplektas gaminti patiekalams arba padėti tėvams virtuvėje paruošiant maistą.

€13.90 €16.03

Puikus komplektas kiekvienam mažam kulinarinio įkvėpimo mėgėjui. Dėl šio rinkinio mažas virėjas galės paruošti skanų kepsnį, šoninę arba traškią dešrą. Keptuvė, paspaudusi rankenėlės mygtuką, pradeda švytėti ir skleidžia kepamų skanėstų garsą.

€14.40 €15.59

Tai yra profesionalus rinkinys kiekvienam vaikui, kuris nori ir mėgsta padėti tvarkyti bei valyti namus.

Nuo €48.58 €63.77

Visas komplektas, skirtas suteikti pirmąją pagalbą, leis jūsų vaikui sužinoti medicinos paslaptis.

Nuo €39.98 €60.44

Puodeliai yra ryškūs, lengvai pritraukia dėmesį. Juos galima statyti vienas į kitą, įkišti vienas į kitą, naudoti maudynių metu.

€15.30 €16.27
Spalvingas virtuvės įrankių rinkinys su daugybę detalių padės atsiskleisti mažajam kulinarui. Rin..
€16.17

Rinkinys susidedantis iš lyginimo lentos, lygintuvo, siuvimo mašinos ir pakabos, patenkins kiekvieno jaunojo dizainerio norus. 

Nuo €20.91 €22.04
Supergreito pristatymo bufetas puikiai tiks paįvairinti žaidimų aikštelę. Rinkinys yra labai ..
€37.71 €44.98

Ružavas virdulys su garso efektais ir švieselėmis linksmai leisti laiką namuose ar virtuvėje jauniesiems arbatos mėgėjams!

€17.61 €24.07
Rinkinį sudaro: - Balta prijuostė - Kepurė - Pirštinė - Samtelis (šaukšteli..
€19.14 €22.48

Nuo šiol kiekvienas vaikas galės žaisti su savo draugais kavines ir gerti iš savo sukurtų ir nudažytų puodelių. 

€12.78 €15.50

Vaikiškas servizas su kuriuo vaikams tikrai patiks žaisti kavines ir kviesti savo pliušinius draugus išgerti arbatos. 

€16.13 €19.52

Plastikinis maišytuvas su pjaustymo lenta ir vaisiais yra nepakeičiamas atributas bet kurioje virtuvėje. Kiekviena maža šeimininkė savo virtuvėje turėtų turėti maišytuvą, skirtą skaniems kokteiliams, sriuboms, padažams ruošti.

€15.57 €16.75
Nuostabus rinkinys, kuriame rasite spalvingus produktus, pjaustymo lentelę ir peilį. Žaislas ne tik ..
€14.27 €16.00

Nešiojamas rinkinys, skirtas mažam virėjui, suteiks daug pramogų ir leis linksmai gaminti maistą. Tinkamai įrengtas, vien tik iš plastiko pagamintas komplektas, patikrins daugelį namų viryklių. Į komplektą įeina inai bei indai, kurių reikia virtuvei gaminiai.

 

€16.24 €19.27

Beveik kiekvienas vaikas domisi tuo, kas vyksta virtuvėje. Pjaustymas, virimas ir kepimas yra nepaprastai įdomus mažyliui. Deja, mažesni vaikai ne visada gali padėti paruošti maistą. Todėl geras sprendimas yra saugi viryklė, kurios dėka vaikas lengvai paruoš vakarienę lėlėms ir meškiukams.

€38.70 €40.53

Priežiūros rinkinys yra komplektas kiekvienam globėjui, kuris rūpinasi savo lėlėmis. 

€31.84 €44.62

Šis interaktyvus vaikiškas lygintuvas su garsais yra puikus žaislas mažam namų tvarkytojuj.

€17.13 €17.64

Spalvingas arbatos ir pusryčių komplektas reikalingas visiems arbatos vakarėliams su savo mylimiausiais žaislais.

€16.29 €23.20

Siuvimo mašina - visada reikalingas prietaisas buityje. Šis žaislas mokins Jūsų vaiką kruopštumo rūpintis savo rūbais,kūrybiškumo.

Nuo €19.50
Rašyk
Skambink